Tronsmart випустила нову бездротову колонку Element T6 Plus, яка стала логічним продовженням популярної моделі Element T6. Новинка стала ще зручніше, потужніше, басовитіше і отримала захист від води за стандартом IPX6. Це однозначно краща портативна акустика у всій лінійці Tronsmart, яка може здивувати навіть вимогливого слухача.

Технічні характеристики та дизайн


Корпус бездротової Bluetooth-колонки Tronsmart Element T6 Plus виготовлений з алюмінію і пластика, що робить його стійким до механічних пошкоджень. Крім того, він оснащений захистом від вологи і пилу за стандартом IPX6 завдяки прогумованому покриттю. Корпус має циліндричну форму, має у верхній частині регулювальний колесо з логотипом фірми.

У нижній частині розташована діафрагма низькочастотного динаміка. Також апарат отримав ніжки, тому єдиним правильним робочим розташуванням для нього є вертикальне.

В основі його звуку знаходяться два динаміки потужністю по 20 Вт кожен, що працюють в частотному діапазоні від 20 Гц до 16 кГц. Вони також мають захист з тканини і металевої сітки. Приймаючи до уваги конструктивні особливості гаджета, звучання виходить об'ємним і соковитим.

Для підтримки автономності роботи застосовується дві літієві акумуляторні батареї, ємність кожної з них становить 3300 мАг, зарядка здійснюється через порт USB-C, струмом 3 А і напругою 5 В. У режимі відтворення пристрій може працювати протягом 15 годин. Цікаво, що в режимі очікування колонка здатна перебувати протягом майже двох років.

Для сполучення з передавальним пристроєм використовується Bluetooth версії 5.0. Виріб має розміри 82 × 203 мм, вага 670 грам. Колір його корпуса може бути чорним або червоним.

Особливості


Колесо керування дозволяє не тільки регулювати рівень гучності, але і включати виріб. Для цього потрібно натиснути на нього. Це дуже зручно при надходженні телефонних дзвінків, так як одним натисканням легко призупинити звучання музики. Якщо утримувати колесо в натиснутому положенні більше 3 секунд, відбувається активація голосового помічника.

Бічна частина акустичної системи оснащена фізичними кнопками. Серед них є клавіша мультимедіа, TWS, настройка еквалайзера і харчування.

Джерело музичних файлів легко підключити до Element T6 Plus по AUX-кабелю або з використанням Bluetooth 5.0 каналу. Цей процес проходить швидко, вся інформація залишається в пам'яті пристрою. Надалі слід просто включити зв'язок на раніше підключається джерелі і сполучення з колонкою тут-же встановиться.

Гаджет оснащений функцією DSP (Digital Audio Processing) і технологією SoundPulse. Вона дозволяє створювати компактні динаміки, оснащені потужністю до 40 Вт. Особливу увагу приділено звучанню басів. Для цього використовуються ефекти Tri-Bass, які дозволяють прослуховувати музику в трьох варіантах настройки еквалайзера.

Використовуючи функцію TWS, можна підключити ще два динаміка і отримати справжню стереосистему з об'ємним звучанням. Це стає доступним в трьох режимах: Vocal, 3D Deep Bass і Extra Bass.

Звук, водостійкість і автономність


Шляхом простого складання потужностей динаміків виходить 40 Вт об'ємного звучання. Діапазону частот 20 Гц до 16 кГц цілком достатньо для повного сприйняття будь-якого музичного твору. Звук виходить якісним, баси м'якими і глибокими.

Tronsmart T6 Plus отримав корпус з пластикових АБС матеріалів з алюмінієвими вставками. Крім того, використана тканина, що має вологостійкі якості. Тому пристрій надійно захищений від дощу, поту і сильних бризок. Однак, занурювати пристрій у воду не рекомендується.

T6 Plus оснащена двома літієвими батареями, які мають в резерві 3300 мАч ємності кожна. Можна безперервно слухати музику протягом п'ятнадцяти годин. Якщо використовувати колонку для розмов при рівні гучності, рівному 70%, то це можна робити протягом 20 годин.

Tronsmart T6 Plus задовольнить потреби самого вишуканого меломана. Гаджет оснащений сучасними і просунутими технологіями, завдяки чому має якісне і об'ємне звучання. Все це подається за адекватну ціну.