Ми відібрали п'ять моделей, які останні три місяці знаходяться в топі продаваних смартфонів.

Samsung Galaxy S10 +


Компанія Samsung випустила свій флагманський продукт в березні. Нові Galaxy S відрізняються імерсивні екраном, в який врізана камера для Селфі і захований сканер відбитків пальців. Смартфони отримали потужні процесори власної розробки і багатомодульні основні камери з підтримкою штучного інтелекту.

Huawei P30 Pro


Ця флагманська лінійка від Huawei стала проривом в мобільній фотографії. Можливості камери P30 Pro просто вражають: чотири об'єктива 40 Мп + 20 Мп + 8 Мп + TOF, оптична стабілізація і 10-кратний гібридний зум. Великі екрани з каплевидним вирізом, восьмиядерні процесори Kirin 980 з подвійним нейромодулей і багато інших передові технології.

Samsung Galaxy A50


Порівняно свіжа модель з переосмисленої брендом лінійки A. Samsung Galaxy A50 отримав топовий процесор з вісьмома ядрами, екран Full HD + з вирізом-краплею, потрійну камеру і потужний акумулятор на 4 000 мАг. І зайняв нішу среднебюджетних смартфонів.

Honor View 20


Ще одна модель з отвором в дисплеї. У Honor View 20 фронтальна камера врізана в кут екрану, як і у серії Samsung Galaxy S10. Смартфон отримав топовий процесор Kirin 980 і рідинну систему охолодження. Також модель однією з перших отримала 48-мегапіксельний сенсор для своєї основної камери.

Honor 10 Lite


У Honor дуже широка лінійка смартфонів 10-й серії, а версія Lite виявилася найбільш популярною серед користувачів. Пристрій одержав екран 6,21 ", фронтальну камеру 24 Мп і подвійну камеру з підтримкою ІІ. Крім того, це яскрава зовнішність і приваблива ціна - якраз те, що робить смартфон популярним.

Це найпопулярніші смартфони весни-літа 2019. Але кожен день з'являються нові цікаві моделі. Радимо звернути увагу на Redmi Note 7 або Xiaomi Mi 9.