Китайська компанія KingWear недавно представила нові розумні годинники KW88 Pro. Це оновлена ​​версія їх попередника KingWear KW88. Новий смарт годинник дуже схожий на попереднє покоління, але він отримав більш потужне апаратне обладнання і нову версію операційної системи Android 7.1. Це справжній Android розумний годинник з підтримкою SIM карти, WiFi, GPS, вбудованою камерою, Google Play Store і іншими функціями. Іншими словами, вам не потрібен смартфон, щоб використовувати всі функції цього смартвотча.

KingWear KW88 Pro - це розумний годинник високої якості збірки. Він виглядає чудово навіть на тонкій руці. Проте ви повинні звернути увагу, що цей годинник не є водонепроникними. Не варто з ними плавати, або навіть мочити під краном. Всіляко уникайте контакту з водою.


Характеристики


Годинники поставляються з 1.39-дюймовим AMOLED дисплеєм з роздільною здатністю 400х400 пікселів. Екран мультитач, якісний, контрастний і яскравий. Дисплей добре видно навіть під прямими сонячними променями. Усередині знаходиться 1.3 ГГц процесор MediaTek 6580. Також пристрій обладнано 1 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ вбудованої пам'яті. Годинник підтримує мережі 3G і 2G. Користувач може здійснювати і приймати дзвінки, а також використовувати мобільний інтернет. Серед інших бездротових з'єднань доступний WiFi, Bluetooth і GPS.
Час автономної роботи дуже важливий для смартвотча, тому ми повинні поговорити про це докладніше. KingWear KW88 Pro оснащений акумулятором ємністю 350 мАг. Виробник обіцяє 48 годин в режимі очікування або 8 годин в активному використанні. Повна зарядка батареї займає близько 4 годин. Як і у випадку з бюджетними смартфонами, вам потрібно буде заряджати розумний годинник кожен день або навіть частіше, якщо постійно використовувати WiFi, стільникову мережу, GPS і інші функції.


Функціонал


Почнемо з камери. Як і на смартфоні, камера на годиннику дозволяє робити фотографії або відеозаписи. Камера розташована з правого боку. Звичайно, якість фото досить слабка, але все одно це цікава функція. Тепер ви можете робити фотографії навіть за допомогою розумного годинника! Серед спортивних функцій - пульсометр і крокомір. На годиннику немає спортивних режимів, але ви можете завантажити спеціальний додаток в Google Play Store.
KingWear KW88 Pro - це автономний Android розумний годинник, який пропонує безліч корисних функцій. Навіть якщо ви не знайшли потрібного вам додатка, ви можете завантажити його з Google Play Store.
Так, це повністю автономний смартвотч, і вам не потрібен смартфон, але він все одно має спеціальний додаток на смартфон. Додаток називається WiiWatch, і він дозволяє відстежувати щоденну активність, завантажувати додаткові циферблати і виконувати деякі інші налаштування.


Висновки


KingWear KW88 - один з найпопулярніших Android розумних годинників. Версія Pro отримала деякі оновлення, такі як більше пам'яті, менше фізичні розміри і нова операційна система Android 7.0.